PROJEKTEERIME, TOODAME JA EHITAME

Wildbuild tegeleb puitkonstruktsioonide projekteerimise, tootmise ja paigaldusega. Meie eesmärgiks on pakkuda igale kliendile meeldiv ja rahuldustpakkuv võimalus osaleda protsessis, mis saab alguse ideest ja lõppeb täiusliku lahendusega. Toodame puitferme, vahelaetalasid ning hooneid. Lisaks eramajadele toodame ka kortermaju, ridaelamuid, kommunaalhooneid, ühiskondlikke hooneid ja kõrvalhooneid.

Standardlahendustele lisaks toodame ka vastavalt kliendi projektile.

Tootmise kõrge kvaliteedi tagavad kaasaegsete seadmete kasutamine, professionaalne meeskond ja keskkonnasõbralik suhtumine. Kaasaegsete tehnoloogiate kasutamine võimaldab lõigata detaile minimaalsete kadudega ja ökonoomselt, mistõttu ei teki mürgiseid jääke ega kahjulikke ühendeid.

MEIE SERTIFIKAADID

MEIE MEEDIAS

  • EAS avas Wildbuildile Norra elamuehitusturu

    Eesti elumajaehitusettevõte Wildbuild on ehitanud maju nii Eestis kui Soomes ning nüüd läheb labidas mulda Norras. Oslo lähipiirkonnas Buskerudi rajoonis ehitatakse neli kortermaja koos lisahoonetega, mille turuväärtus on üle 5 miljoni euro.

  • Wildbuild puitfermid ärileht.ee-s

    Klassikaliste katusesarikate asemel võib katuse ehitamisel kasutada ka tehases toodetud ogaplaatliitega puitferme. See on suurepärane alternatiiv ressursisäästlikku ehitamist hindavale tellijale. Puitfermidel on mitmeid eeliseid. Olulisemad neist on kõrge kvaliteet ning klassikaliste sarikatega võrreldes kiirem ja lihtsam paigaldus.