KES ME OLEME?

Fermid OÜ valmistab katuseferme pikkusega kuni 16m. Saematerjaliks kasutame ainult eurostandardile ja -tugevusklassile vastavat kuivatatud, hööveldatud ja tugevus-sorteeritud okaspuitu (klassiga C24). Sõrestike detailide lõikamine toimub kõrgtehnoloogia abil ja ogaplaatfermid pressitakse valmis spetsiaalsetel presspinkidel. Liidete ühendamiseks kasutame tsingitud terasest ogaplaate, mis on sertifitseeritud vastavalt Euroopa ehitusstandarditele.

Fermid

Meile on oluline!

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda igale kliendile meeldiv ja rahuldustpakkuv võimalus osaleda protsessis, mis saab alguse ideest ning lõppeb täiusliku tulemusega.

Oleme tegutsenud üle 16 aasta, meil on suur kogemustepagas ja professionaalsed töötajad. Sertifikaadid näitavad, et oleme läbinud põhjaliku kontrolli ning saanud sõltumatu osapoole ehk sertifitseerimisettevõtte kinnituse oma kompetentsuse kohta.

Kasutame vajalike tugevus- ja läbipaindekalkulatsioonide teostamiseks spetsiaalset tarkvara. Fermide projekteerimise ning vajalikud tugevusarvutused teostavad meie insenerid.

Katusefermide tootmisel on kindlaks kriteeriumiks ainult parima kvaliteediga materjalid, s.o ogaplaadid ja puitmaterjal. Meie kasutatavad materjalid vastavad kõrgeimatele standarditele (CE-märgisega materjalid).

Meie tegevused on põhjalikult läbi mõeldud, et materjalide ülejäägid saaksid taaskasutatud.  Paigaldustöö teostame kiiresti ja lihtsalt isegi kitsastes tingimustes – nii säästame mitte ainult valmistamismaterjali, vaid ka aega ja raha.