FERMID.EE OGAPLAAT-PUITFERMID

PUIDUST OGAPLAATFERME ISELOOMUSTAB

· täpsus ja paindlikkus
· kiire ja lihtne paigaldus
· sobivus igale hoonele

TEHASES VALMISTATUD FERMID SOBIVAD IGALE EHITISELE, KUNA

· paigaldus on kiire ja kerge
· aega ja raha säästev
· paigaldust saab teostada ka kitsastes oludes
· puuduvad ehitusjäägid, paigaldus on puhas

Valmistame katuseferme pikkusega kuni 16m. Saematerjaliks kasutame ainult eurostandardile ja -tugevusklassile vastavat kuivatatud, hööveldatud ja tugevus-sorteeritud okaspuitu (klassiga C24). Sõrestike detailide lõikamine toimub kõrgtehnoloogia abil ja ogaplaatfermid pressitakse valmis spetsiaalsetel presspinkidel. Liidete ühendamiseks kasutame tsingitud terasest ogaplaate, mis on sertifitseeritud vastavalt Euroopa ehitusstandarditele.

Meie tehases toodetud puidust ogaplaat-katusefermid sobivad igale hoonele, kuivõrd suudame pakkuda paindlikke ja samas täpseid lahendusi.
Materjalikasutus on optimaalne ja paigaldustöö saame teostada kiiresti ja lihtsalt isegi kitsastes tingimustes – nii säästame mitte ainult valmistamismaterjali, vaid ka aega ja raha.
Fermide projekteerimise ning vajalikud tugevusarvutused teostavad meie insenerid. Fermide projektide koostamiseks omame vastavat sertifikaati.

SOOVITUSED, MIDA KATUSEFERME TELLIDES SILMAS PIDADA

KLIENDISUHTLUS
Positiivne ning avatud klienditeenindus on väga oluline. Teenusepakkuja napisõnaliste ja ebaselgete vastuste puhul võib lõpptulemus olla vastupidine teie nägemusele. Seega olge tellimust tehes avatud, kuid nõudlik!

SERTIFIKAADID
Sertifikaadid kindlustavad, et katusefermide tootja on läbinud põhjaliku kontrolli ning saanud sõltumatu osapoole ehk sertifitseerimisettevõtte kinnituse oma kompetentsuse kohta katusefermide kujundamiseks ja tootmiseks. Kontrollige kindlasti, kas ja mis organisatsiooni poolt on teie valitud ogaplaatfermide tootja sertifitseeritud.

KASUTATAVAD MATERJALID
Katusefermide tootmisel on kindlaks kriteeriumiks ainult parima kvaliteediga materjalid, s.o ogaplaadid ja puitmaterjal. Veenduge, et kasutatavad materjalid vastaksid kõrgeimatele standarditele (CE-märgisega materjalid).

KASUTATAV PROJEKTEERIMISTARKVARA
Uurige, millist tarkvara kasutab katusefermide tootja vajalike tugevus- ja läbipaindekalkulatsioonide teostamiseks. Exceli tabelist siin ei piisa!

TIHE KOOSTÖÖ
Katusefermide tootmisel on tähtis koostöö nii kliendiga kui ka korporatsioonidega, kes ogaplaatlahendusi välja töötavad (nt MiTek, programm “RoofCon TrussCon”). Küsige koostööpartnerite kohta!

TOOTMISKOGEMUS
Tootjaid leidub küll palju, kuid tõsiseltvõetavaid kogemusi on neist vähestel, nii et uurige tootja tausta ning küsige kindlasti referentse.

KASUTATAVAD SEADMED
Katusefermide tootmise spetsiifika on kindlaks määratud ning tootmisel kasutatavad seadmed sihtotstarbelised. Tundke huvi, kas teie poolt välja valitud tootja omab antud tööks mõeldud seadmeid.

PAKUTAVAD LISAVÄÄRTUSED
Nendeks võivad olla nii tootja soovitused ja murekohtadele osutamine kui ka jooniste tegemise, transpordi, paigalduse ja katuse väljaehitamise teenuse pakkumine. Oma ala professionaalid teavad ka seda, kuidas peab katuseferme transportima ja paigaldama.